שותפים לדרך

ציונות 2000

ארגון חברתי המפתח שותפויות להשקעה בקהילה בין הצד העסקי לצד החברתי. לחברות ועסקים אנו מציעים ארגז כלים מגוון, המאפשר שיתוף העובדים וכל בעלי העניין בפעילות הקהילתית, ניצול מיטבי של המשאבים השונים (תרומות, התנדבות עובדים וכד’) והשקעה בקשת רחבה של פעילויות, במסגרת אחריות חברתית תאגידית. לתורמים יחידים, משפחה, קבוצת חברים או קרן פילנתרופית – אנו מציעים דרכים מרתקות להשקעת תרומות בקהילה. יחד אתכם נבנה את הספור החברתי המיוחד לכם.

ציונות 2000

ציונות 2000 הוא ארגון הפועל למעלה מ-20 שנה להובלת שינוי חברתי כלכלי, על ידי רתימת עסקים להובלת פעולות המשפיעות על צמצום פערים ומוביליות חברתית לכלל האוכלוסיות במדינת ישראל. ציונות 2000 שותפה בפיתוח וקידום מיזם Wesource מתחילת הדרך, ומהווה את זרוע הפעילות מול עסקים רוכשים (תאגידים) במיזם. אנו מציעים לווי לחברות המעוניינות להגדיר מדיניות ופרקטיקות עבודה לקידום רכש מגוון.

BINGA

בינגה מסייעת להנהלות של עסקים ליצור יתרון תחרותי ע"י מצויינות בביצוע מול חברות וארגונים גדולים. נסיון רב שנים ביישום חדשנות בפיתוח עסקי ובתפעול.

WeSource ביוזמת ובהובלת

יסמין היא עמותה ללא מטרות רווח, המונהגת על ידי נשים ולמענן, אשר פועלת למען קידום שינוי כלכלי וחברתי עבור עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות מכל המגזרים, הדתות והשכבות הסוציו-אקונומיות, וזאת על מנת לאפשר לנשים בישראל להשתתף באופן מלא בכלכלה הישראלית, להעלות ולקדם את סטטוס הנשים בישראל.

אנחנו פועלות מתוך השאיפה לאפשר לבעלות עסקים לחזק ולהרחיב את עסקיהן, לצמצם את הפערים ביחס לעסקים בבעלות נשים מהפריפריה וממגזרים שונים בארץ, ולהפוך לכוח מוביל במשק הישראלי.

יסמין הקימה את מיזם WeSource- ספק ורכש מגוון- לקידום ולשילוב עסקים מגוונים בשרשראות האספקה של תאגידים גדולים בישראל. יסמין מקדמת מדיניות גיוון בשרשראות האספקה של מחלקות הרכש בתאגידים גדולים בישראל, על ידי עידוד תאגידים לשילוב עסקים מגוונים.

 

אנו משתמשים בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך ולשפר את האתר שלנו. על ידי שימוש באתר שלנו, את/ה מסכימ/ה לשימוש שלנו בעוגיות. לקריאת מדיניות הפרטיות שלנו לחצו כאן

דילוג לתוכן