שותפים לדרך

בנק הפועלים

בנק הפועלים מחויב לתרומה פעילה ומשמעותית לחברה בישראל, והמרכז לבנקאות חברתית הנו שותף אסטרטגי של ׳יסמין׳ בקדום תעסוקה ויזמות. הצטרפות הרכש התאגידי של הבנק למיזם we source מעמיק את שיתוף הפעולה , ונעשה מתוך מטרה להעשיר את מצבת הספקים של הבנק בעוד עסקים מגוונים, ולהמשיך ולהשקיע בחיזוק מגזר חשוב זה.

שטראוס

שטראוס פועלת למען גיוון, קידום קהילות וחיזוק הכלכלה המקומית במטרה לייצר חוסן חברתי כלכלי יציב, ארוך טווח ובר קיימא. מאז הקמתה שטראוס עוסקת ביצירת שיתופי פעולה רב מגזריים וקידום אוכלוסייה על ידי העצמה ובניית יכולים לצד קידום ופיתוח מיזמי עומק מחוללי שינוי. שטראוס גאה להיות שותפה לדרך של WeSource, מיזם שמאפשר הענקת אפשרויות בחירה והעצמה כלכלית המעניקה לאוכלוסיות רבות לצמוח, במטרה לא להשאיר אף אחד או אחת מאחור.

ציונות 2000

ציונות 2000 הוא ארגון הפועל למעלה מ-20 שנה להובלת שינוי חברתי כלכלי, על ידי רתימת עסקים להובלת פעולות המשפיעות על צמצום פערים ומוביליות חברתית לכלל האוכלוסיות במדינת ישראל. ציונות 2000 שותפה בפיתוח וקידום מיזם Wesource מתחילת הדרך, ומהווה את זרוע הפעילות מול עסקים רוכשים (תאגידים) במיזם. אנו מציעים לווי לחברות המעוניינות להגדיר מדיניות ופרקטיקות עבודה לקידום רכש מגוון.

BINGA

בינגה מסייעת להנהלות של עסקים ליצור יתרון תחרותי ע"י מצויינות בביצוע מול חברות וארגונים גדולים. נסיון רב שנים ביישום חדשנות בפיתוח עסקי ובתפעול.

WeSource ביוזמת ובהובלת

יסמין היא עמותה ללא מטרות רווח, המונהגת על ידי נשים ולמענן, אשר פועלת למען קידום שינוי כלכלי וחברתי עבור עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות מכל המגזרים, הדתות והשכבות הסוציו-אקונומיות, וזאת על מנת לאפשר לנשים בישראל להשתתף באופן מלא בכלכלה הישראלית, להעלות ולקדם את סטטוס הנשים בישראל.

אנחנו פועלות מתוך השאיפה לאפשר לבעלות עסקים לחזק ולהרחיב את עסקיהן, לצמצם את הפערים ביחס לעסקים בבעלות נשים מהפריפריה וממגזרים שונים בארץ, ולהפוך לכוח מוביל במשק הישראלי.

יסמין הקימה את מיזם WeSource- ספק ורכש מגוון- לקידום ולשילוב עסקים מגוונים בשרשראות האספקה של תאגידים גדולים בישראל. יסמין מקדמת מדיניות גיוון בשרשראות האספקה של מחלקות הרכש בתאגידים גדולים בישראל, על ידי עידוד תאגידים לשילוב עסקים מגוונים.

 

אנו משתמשים בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך ולשפר את האתר שלנו. על ידי שימוש באתר שלנו, את/ה מסכימ/ה לשימוש שלנו בעוגיות. לקריאת מדיניות הפרטיות שלנו לחצו כאן

דילוג לתוכן